Holon lampa sufitowa 4xG9/GX53 biała 1559/4
towar niedostępny
Opis
Nowoczesne rozwiązanie i połączenie 2 lamp w jednym czyli 2 metalowych kloszy i 2 szklanych kul na żarówkę GX53. Klosz szklany w kształcie białej kuli. Elementy metalowe wykończone w kolorze białym. Seria lamp sufitowych Holon to połączenie nowoczesnej prostoty i funkcjonalności.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 4-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 + GX53 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | GU9/8W LED + GX53/12W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 64 cm x 60 cm |
| Wysokość | 23 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 8 cm, 10 cm |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | metal + szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 