Hoop koło lampa wisząca LED 37W 3000K czarna 2851-18
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca HOOP LED, koło, oferuje różnorodne możliwości regulacji. Lampa wisząca wyposażona jest w technologię bezstopniowego ściemniania SimplyDim. SimplyDim umożliwia ściemnianie światła za pomocą istniejącego przełącznika oświetlenia – zarówno przełącznika dźwigniowego, pociąganego, sznurkowego, jak i ściennego. Technologia ściemniania steruje jasnością za pomocą impulsu, umożliwiając płynne ściemnianie światła od 100% do 10%. Jeśli lampa zostanie ponownie włączona w czasie krótszym niż 3 sekundy od wyłączenia, rozpoczyna się proces ściemniania. Po osiągnięciu maksymalnej jasności (100%) lub minimalnej jasności (10%), pozostaje ona w tym ustawieniu przez około 2 sekundy, po czym proces rozpoczyna się ponownie. Jeśli w trakcie procesu światło świeci z pożądaną jasnością, można je zapisać, wyłączając je. Po ponownym włączeniu lampa świeci z zapamiętaną jasnością, a to ustawienie zostaje zachowane. Dzięki funkcji pamięci wybrane ustawienia są zapamiętywane do momentu ich zmiany.
Wysokość lampy można indywidualnie regulować. Regulacja wysokości za pomocą podnośnika Comfort Lift jest nie tylko szybka i łatwa, ale także niezwykle niezawodna. Dzięki wbudowanemu mechanizmowi w czaszy, uciążliwe przeciwwagi nie stanowią już problemu. Poznaj system regulacji wysokości, który sprawi, że wszystko będzie proste i bezproblemowe. Pozwól lampie wiszącej rozświetlić stół w jadalni ciepłym światłem i ciesz się przytulną atmosferą.
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | jadalnia |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 37 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak |
| Strumień świetlny | 5900 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 57 cm |
| Wysokość | 40 cm - 180 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | stal, tworzywo sztuczne |


by 