Hoosic H30 lampa stojąca ogrodowa 1-punktowa z czujnikiem ruchu antracyt/biała 522260142
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa ogrodowa stojąca 1 punktowa wykonana z wysokiej jakości aluminium w kolorze antracytu. Ta oprawa włącza się automatycznie za pomocą zintegrowanego czujnika ruchu. Dzięki klasie szczelność IP44 woda nie dostanie się do jej wnętrza.
- wykrywanie ruchu: max. 8 m. w poziomie, max. 2 m. w pionie, strefa wykrywania ruchu: 120 stopni,
- regulowany czas świecenia: 10 s - 7 min,
- regulacja natężenia oświetlenia zewnętrznego przy której zaczyna działać czujnik ruchu: 5 - 2000 lux.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 28W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | podstawa 12 cm |
| Wysokość | 30 cm |
| Waga | 0,60 kg |
| Kolor konstrukcji | antracyt |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | aluminium, tworzywo sztuczne |
| Czujnik ruchu | tak |


by 