Hoosic H80 lampa stojąca ogrodowa 1-punktowa z dwoma gniazdami elektrycznymi antracyt 424067142
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa ogrodowa stojąca 1 punktowa wykonana z wysokiej jakości aluminium w kolorze antracytu. Oprawa posiada dwa wbudowane gniazda elektryczne. Dzięki klasie szczelność IP44 woda nie dostanie się do jej wnętrza.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 28W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 8,5 cm |
| Wysokość | 80 cm |
| Waga | 1,46 kg |
| Kolor konstrukcji | antracyt |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | aluminium, tworzywo sztuczne |


by 