Hotel Mood lampa stołowa 1xE27 chrom/szary 11786
towar niedostępny
Opis
Lampa stołowa z materiałowym abażurem w kolorze szarym. Podstawa wykończona w chromie. Lampa idealnie wkomponuje się w nowoczesne i klasyczne wnętrza ,a abażur doda pomieszczeniu mnóstwo ciepła i przytulności.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | sypialnia |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | podstawa 15 cm |
| Wysokość | 43 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 16 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 23 cm |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Kolor klosza / abażura | szary |
| Osłona źródła światła | tkanina + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tkanina, tworzywo sztuczne |


by 