Hotel Plus kinkiet 2-punktowy szary 9071
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 2 punktowy z materiałowym abażurem. Oprawa lampy wykończona w czarnym. Dodatkowo posiada punkt świetlny na regulowanym wysięgniku. Kinkiet posiada dwa wbudowane w ściance wyłączniki.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 + G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | E27-60 W / G9-20 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Wysokość | 50 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 16 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | szary |
| Osłona źródła światła | tkanina (abażur) |
| Materiał | metal, tkanina, tworzywo sztuczne |
| Zabudowany wyłącznik | tak |


by 