Huguenot Lake IP44 kinkiet 2xG9 szczotkowany mosiądz FE-HUGOLAKE2BATH-BB
towar niedostępny
Opis
Projekt kinkietów łazienkowych Huguenot Lake to współczesna interpretacja wczesnego stylu kolonialnego. Oprawy te doskonale sprawdzą się przede wszystkim do oświetlania luster. Kinkiety są dostępne w trzech rozmiarach. Kinkiety Huguenot Lake, jak wszystkie oprawy oświetleniowe do łazienki, posiadają stopień ochrony IP44, co sprawia, że świetnie sprawdzą się w pomieszczeniach, gdzie istnieje ryzyko kontaktu z wilgocią. Kolor produktu może się nieznacznie różnić od prezentowanego na zdjęciu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 3W LED |
| Żarówki w komplecie | tak |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 33 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 15,2 cm |
| Wysokość | 24,8 cm |
| Kolor konstrukcji | polerowany mosiądz |
| Kolor klosza / abażura | transparentny |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | stal, szkło |


by 