Inga lampa sufitowa 2xE27 czarna/grafitowy K-5634
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 2 punktowa ze szklanymi grafitowymi kloszami. Charakteryzuje się czarną, metalową podsufitką oraz szklanymi kloszami w kształcie tuby, który emituje subtelne, ciepłe światło, idealnie wpasowujące się w nowoczesne aranżacje wnętrz.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | jadalnia |
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 35 cm x 30 cm |
| Wysokość | 29 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 14 cm, 18 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | grafitowy |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |
| Podział na 2 obwody świecenia | tak (1 + 1) |


by 