Ios 176 LED kinkiet (spot) 2-punktowy złoty C176-WL-01-6W-MG
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 2 punktowy z wbudowanym źródłem światła LED. Jedno z nich zostało umieszczone na okrągłej podstawie. Możliwość regulowania położenia źródła światła. Elementy metalowe wykończone w kolorze matowego złota. Lampa posiada dwa wbudowane włączniki. Wyróżnia się prostą formą która doskonale koresponduje ze współczesną stylistyką wnętrz.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 9W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Kąt świecenia | 45 stopni |
| Strumień świetlny | 540 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Długość od ściany do końca lampy | 6,5 cm |
| Rozpiętość/średnica | 14 cm |
| Waga | 0,55 kg |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |
| Zabudowany wyłącznik | tak |


by 