Irides lampa wisząca 5xLED 45W multikolor 2682-70
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca LED IRIDES to idealne połączenie nowoczesności i elegancji. Jej metaliczne wykończenie w kolorze kawy dodaje wnętrzu wyjątkowego charakteru, a oryginalne klosze dostępne w trzech kształtach i kolorach – dymnym, miedzianym i bursztynowym. Jednym z największych atutów lampy IRIDES jest innowacyjna funkcja regulacji wysokości dzięki systemowi Comfort Lift. Umożliwia ona dostosowanie położenia lampy w zależności od indywidualnych potrzeb i wysokości pomieszczenia. Technologia ściemniacza kontroluje jasność za pomocą impulsu przełączającego, umożliwiając ciągłe ściemnianie światła od 100% do 10% natężenia światła. Jeśli światło zostanie ponownie włączone w czasie krótszym niż 3 sekundy od wyłączenia, rozpocznie się proces ściemniania. Po osiągnięciu najjaśniejszej (100%) lub najciemniejszej wartości (10%) pozostaje na tym ustawieniu przez około 2 sekundy, zanim rozpocznie proces ponownie. Jeśli światło świeci z pożądaną jasnością podczas procesu, możesz zapisać intensywność światła, wyłączając je. Gdy włączysz światło ponownie, będzie świecić z zapisaną jasnością, a to ustawienie zostanie zachowane.
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 5-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 45 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak |
| Strumień świetlny | 6250 |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 55 cm |
| Wysokość | 60 cm - 200 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | multikolor |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | stal, szkło |


by 