Jet lampa sufitowa (spot) 1xGU10 biała 6911
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa z możliwością regulacji położenia źródła światła. Elementy metalowe wykończone w kolorze białym. Możliwość montażu bezpośrednio na suficie lub i na ścianie. Rodzina lamp JET to nowoczesne oświetlenie, które doskonale wpasuje się w każde wnętrze.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | korytarz |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10W (żarówka LED) |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 5,5 cm |
| Wysokość | 15,5 cm |
| Waga | 0,25 kg |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |
| Uwagi | możliwość montażu na suficie i/lub ścianie |


by 