Jolijn kinkiet zasilany bateryjnie 1xLED/2W złoty 77288/03/02
towar niedostępny
Opis
Kinkiet z wbudowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykończone w kolorze złotym matowym. Zasilany bateryjnie. Ładowany za pomocą USB-C, gotowy do użytku już po 2,5 godzinie ładowania, zapewniając do 7 godzin nieprzerwanego oświetlenia. Unikalny system magnetyczny umożliwia łatwy demontaż lampy, dzięki czemu naładowanie staje się niezwykle wygodne. Idealny do każdego pomieszczenia, dodaje blasku i funkcjonalności, nie wymagając stałego źródła zasilania.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | sypialnia |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | bateryjnie poprzez złącze USB-C |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 2W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Kąt świecenia | 120 stopni |
| Strumień świetlny | 145 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Rozpiętość/średnica | 10,2 cm |
| Waga | 0,25 kg |
| Kolor konstrukcji | złoty matowy |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |
| Zabudowany wyłącznik | tak |


by 