Jukon lampa sufitowa 5xG9 beżowa/bursztynowy K-5714
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 5 punktowa ze szklanymi bursztynowymi kloszami w kształcie kuli. Elementy metalowe wykończone w kolorze beżowym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 5-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 68 cm |
| Wysokość | 19 cm |
| Kolor konstrukcji | beżowy |
| Kolor klosza / abażura | bursztynowy |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |
| Podział na 2 obwody świecenia | tak (3 + 2) |


by 