Julietta kinkiet 1xE27 chrom O3330 K1 CH
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 1 punktowy ze szklanym kloszem w kolorze transparentnym grafitowym. Elementy metalowe wykończone w chromie. Kinkiet idealnie pasuje do klasycznych i eleganckich wnętrz.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 13 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 33 cm |
| Wysokość | 24 cm |
| Waga | 0,45 kg |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Kolor klosza / abażura | transparentny grafitowy |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 