Juta kinkiet 1xE27 czarny/brązowy 6858
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 1 punktowy z abażurem wykonanym z juty. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Zabudowany wyłącznik. Lampa idealnie wkomponuje się we wnętrza w stylu boho.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15 W (żarówka LED) |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 22 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 30 cm |
| Wysokość | 30 cm |
| Waga | 0,33 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | juta - brązowy |
| Osłona źródła światła | tkanina (abażur) |
| Materiał | metal, tkanina, tworzywo sztuczne |
| Zabudowany wyłącznik | tak |


by 