Kaszmir kinkiet 1xE27 ecru złoty 1276
towar niedostępny
Opis
Klasyczny kinkiet 1 punktowy z abażurem w kolorze ecru. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze ecru przecierane złotą farbą. Lampa wspaniale prezentuje się w ekskluzywnych, klasycznych i nowoczesnych pomieszczeniach, nadając im stylu i blasku.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 21 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 30 cm |
| Wysokość | 23 cm |
| Waga | 0,91 kg |
| Kolor konstrukcji | ecru/złoty |
| Kolor klosza / abażura | ecru |
| Osłona źródła światła | tkanina (abażur) |
| Materiał | stal lakierowana, tkanina |


by 