Kendal LED IP54 lampa sufitowa 1-punktowa czarna LP-6331/1C IP54 BK
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 1 punktowa wykonana z metalu, od spodu przysłonięta tworzywem. Oprawa wykończona w kolorze czarnym. Lampa posiada podwyższona klasę szczelności z przeznaczeniem np. do łazienki.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP54 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 6 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 490 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 9 cm |
| Wysokość | 5,7 cm |
| Kształt | okrągły |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 