Keon lampa wisząca 4xGU10 czarna
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 4 punktowa z metalowymi kloszami w kształcie tuby. Oprawa lampy wykończona w kolorze czarnym matowym. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 4-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 35 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 49 cm x 5,2 cm (wymiar podsufitki - 49 cm x 4 cm x 2,5 cm) |
| Wysokość | max. 100 |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 29 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 5,2 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny matowy |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 