Kiga kinkiet (spot) 1xE14 czarny 830801-02
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 1 punktowy z metalowym kloszem. Oprawa wykończona w kolorze czarnym. Możliwość regulowania położenia źródła światła. Lampa idealnie wkomponuje się zarówno w klasyczne jak i nowoczesne wnętrza.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 10 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 20 cm |
| Wysokość | 16 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 