King lampa sufitowa 4xE27 chrom ML2756
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 4 punktowa ze szklanymi, białymi kloszami . Elementy metalowe wykończone w chromie. Lampa idealnie wkomponuje się w nowoczesne i klasyczne wnętrza.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 4-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15 W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 71 cm x 36 cm |
| Wysokość | 17 cm |
| Wymiary elementu przy suficie (podsufitka) | fi 12 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 10 cm |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 