Klosz szklany Bila D100 biały
towar niedostępny
Opis
Szklany klosz w kształcie otwartej kuli kolorze w białym matowym.
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Oprawka | E14 (mały gwint) |
| Śr. otworu montażowego | 3 cm |
| Max. średnica/szerokość | 10 cm |
| Wysokość | 8,5 cm |
| Kolor | biały matowy |
| Materiał | szkło |
| Waga | 0,13 kg |
| Motyw | gładki |
| Uwagi | średnica dolnego otworu - około 7,5 cm |


by 