Latera kinkiet 1xE14 czerwony WL-94331-1S-RED
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 1 punktowy ze szklanym kloszem. Podstawa wykończona w kolorze białym w połaczeniu z ceramicznym, czerwonym ozdobnym elementem, który nadaje lampie wyjątkowego charakteru.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Wysokość | 36,5 cm |
| Kolor konstrukcji | biały + czerwony |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło, ceramika |


by 