Lemmi lampa wisząca 6xGU10 czarna SL.1207
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 6 punktowa z możliwością regulacji położenia źródła światła. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze czarnym z chromowanymi wstawkami. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 6-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10 W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 77 cm x 77 cm |
| Wysokość | 125 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 2,6 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny + chrom |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 