Lesel LED oprawa schodowa 009 XL
towar niedostępny
Opis
Sposób montażu: ścienny, wpuszczany - lampa może być montowana w płytę gipsowo - kartonową lub w mur w typowej puszce instalacyjnej fi 60. Zasilacz: zewnętrzny 350 mA (w komplecie - należy przewidzieć przestrzeń na jego umiejscowienie).
Produkt jest wykonywany/produkowany indywidualnie według wyborów klienta na stronie produktu, dopiero po złożeniu zamówienia (regulamin pkt. 8.9.1 (3) - prawo odstąpienia od umowy).
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V poprzez dołączony zasilacz |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 1 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Barwa światła LED | opcja wyboru barwy światła przy produkcie |
| Szerokość | 7,5 cm |
| Waga | 0,22 kg |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, akryl |


by 