Levisto lampka do kontaktu 1-punktowa nikiel 891010107
towar niedostępny
Opis
Lampka 1 punktowa ze szklanym białym kloszem. Możliwość regulacji położenia źródła światła (elastyczne ramię). Elementy metalowe wykończone w kolorze matowego niklu. Lampę można podłączyć bezpośrednio do gniazdka. Jasność oprawy można regulować 3-stopniowo (100%, 50%, 25%) za pomocą typowego włącznika światła. Nie współpracuje z zewnętrznymi ściemniaczami. Lampa znajdzie swoje miejsce w sypialni obok łóżka, gdyż dzięki elastycznemu ramieniu może być optymalnie wykorzystana jako lampka do czytania.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 6W |
| Żarówki w komplecie | tak - 4,9W, 470 lm, 3000K (ciepła biała) |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 4,7 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | max. 23 cm |
| Wysokość | 40 cm |
| Waga | 0,4 kg |
| Kolor konstrukcji | nikiel |
| Kolor klosza / abażura | biały alabaster |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |
| Zabudowany wyłącznik | tak |


by 