Line 3000K LED lampa wisząca złota MOD016PL-L75MG3K
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa sufitowa z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym akrylem. Elementy metalowe wykończone w kolorze matowym złotym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 6-punktów |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 79W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Kąt świecenia | 120 stopni |
| Strumień świetlny | 3100 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Długość x szerokość | 101 cm x 66 cm |
| Wysokość | 12-120 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 3,21 kg |
| Kolor konstrukcji | złoty matowy |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 