Linear kinkiet 2-punktowy czarny/biały 1169/K2
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 2 punktowy ze szklanymi kloszami w kolorze białym. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze czarnym. Możliwość regulacji położenia źródła światła. Lampy LINEAR idealnie wpasują się do praktycznie każdego wnętrza, gdyż ich delikatna i przyjazna dla oka forma nie zakłóci zarówno klasycznego jak i nowoczesnego wystroju.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 15 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 12 cm |
| Wysokość | 57 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 15 cm |
| Waga | 1,2 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 