Livenza H100 lampa stojąca ogrodowa 1xE27 czarna 405760132
towar niedostępny
Opis
Lampa ogrodowa stojąca 1 punktowa wykonana z wysokiej jakości aluminium w kolorze czarnym matowym. Dzięki klasie szczelność IP44 woda nie dostanie się do jej wnętrza. Unikalny design tej lampy zewnętrznej przyciąga wzrok i tworzy wyjątkowe akcenty świetlne w ogrodzie lub na podjeździe. Duża emisja światła zapewnia przyjemne światło we wszystkich kierunkach, zapewniając bezpieczeństwo i tworząc nastrojową atmosferę.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 17 cm x 15 cm |
| Wysokość | 100 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny matowy |
| Kolor klosza / abażura | przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | aluminium, szkło |


by 