Lobo Maxi lampa sufitowa 2-punktowa biała SL.0383
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 2 punktowa wykonana z aluminium w kolorze białym. Przeznaczona do źródeł światła z trzonkiem GU10.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 20 cm x 10 cm |
| Wysokość | 10 cm |
| Kształt | prostokątny |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 