Lobo lampa sufitowa 1-punktowa szara SL.0208
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa sufitowa 1 płomienna wykonana z aluminium w kolorze szarym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 10 cm x 10 cm |
| Wysokość | 10 cm |
| Waga | 0,8 kg |
| Kształt | kwadratowy |
| Kolor konstrukcji | szary |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 