Locarno plafon 1xLED/12W szary R64191141
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 1 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED od spodu osłoniętym białym tworzywem sztucznym. Ramkę do lampy wykonano z materiału w kolorze szarym (od spodu złotym). Nie współpracuje z zewnętrznymi ściemniaczami.
Bezpieczeństwo
Dane techniczne
| Pomieszczenie | pokój dzienny |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 12W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 1160 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 30 cm |
| Wysokość | 11 cm |
| Waga | 0,6 kg |
| Kształt | okrągły |
| Kolor konstrukcji | szary + złoty |
| Osłona źródła światła | tkanina + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tkanina, tworzywo sztuczne |
| Uwagi | 5 lat gwarancji na diody LED |


by 