Locus lampa sufitowa 1xE14 stal/biała 108538
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa sufitowa 1 punktowa ze szklanym kloszem w kolorze białym. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze stalowym. Idealna propozycja do pomieszczeń urządzonych w nowoczesnym stylu. Możliwość montażu sufit/ściana. Przewód zasilający (200 cm) z włącznikiem w zestawie.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 28 cm |
| Wysokość | 17 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 12 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 28 cm |
| Waga | 1,25 kg |
| Kolor konstrukcji | stalowy |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |
| Uwagi | możliwość montażu na suficie i/lub ścianie |


by 