London Crystal kinkiet 1xE14 złoty 227701-03
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 1 punktowy z kloszem utworzonym z kaskady zwisających kryształków. Elementy metalowe wykończone w kolorze złotym. Lampa idealnie wkomponuje się zarówno w klasyczne jak i nowoczesne wnętrza nadając im elegancji.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 18 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 12 cm |
| Wysokość | 19 cm |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Osłona źródła światła | kryształki |
| Materiał | metal, kryształki |


by 