Loody plafon z czujnikiem ruchu i zmierzchu 1xLED/22W czarny R64901102
towar niedostępny
Opis
Plafon z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym białym tworzywem sztucznym. Barwa świetlna tej lampy wynosi 3000K. Oprawa wykończona w kolorze czarnym. Ta oprawa włącza się lub wyłącza automatycznie na sygnał z wbudowanego czujnika światła. Ta oprawa włącza się lub wyłącza automatycznie na sygnał z wbudowanego czujnika ruchu. Nie współpracuje z zewnętrznym ściemniaczem.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 22W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 2500 lm |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 38,5 cm |
| Wysokość | 7 cm |
| Waga | 0,7 kg |
| Kształt | okrągły |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Uwagi | możliwość montażu na suficie i/lub ścianie . 5 lat gwarancji na diody LED |
| Czujnik ruchu | tak |
| Czujnik zmierzchu | tak |


by 