Lovely kinkiet LED/5W/3000K złoty ST-DN1621-GOLD
towar niedostępny
Opis
Kinkiet ze zintegrowanym źródłem światła LED. Świecący element wykonany jest z kryształowego szkła, które emituje ciepłe, rozproszone światło. Elementy metalowe wykończone w kolorze złotym. Taki kinkiet idealnie sprawdzi się jako oświetlenie lustra w łazience, toalecie lub garderobie. Może również pełnić funkcję dekoracyjnego oświetlenia ściennego w salonie, sypialni lub przedpokoju.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | łazienka |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 5 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 400 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 58 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 13 cm |
| Wysokość | 7 cm |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, kryształ szklany K9 |


by 