Luis lampa sufitowa 3-punktowa czarna 33420
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 3 punktowa wykonana z metalu w kolorze czarnym. Prosta forma sprawia, że idealnie wkomponuje się w każde wnętrze.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 50 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 60 cm x 13 cm |
| Wysokość | 46 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 9 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 6 cm |
| Waga | 5,2 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 