Luna lampa sufitowa 5xE27 czarna/grafitowy K-5527
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 5 punktowa ze szklanymi grafitowymi kloszami. Czarna, metalowa konstrukcja harmonijnie łączy się z grafitowymi, szklanymi kloszami, które są przezroczyste, co dodaje lampie lekkości i nowoczesnego wyglądu. Doskonale komponuje się z minimalistycznymi, loftowymi oraz industrialnymi aranżacjami, podkreślając ich surowy, ale zarazem elegancki styl.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 5-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 62 cm |
| Wysokość | 29 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny + srebrny |
| Kolor klosza / abażura | grafitowy |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |
| Podział na 2 obwody świecenia | tak (3 + 2) |


by 