Lupus kinkiet 1xG9 czarny/biały WL-3965-1-BL
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 1 punktowy ze szklanym białym kloszem. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Szerokość | 13,5 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 15 cm |
| Wysokość | 31 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 