Lupus lampa wisząca 1-punktowa czarna/biała PND-3965-1-BK
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa ze szklanym białym kloszem. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 25 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Szerokość | 11 cm |
| Wysokość | 115 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 