Luvia D49 lampa sufitowa 6-punktowa złota AZ3072
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa sufitowa 6 punktowa z elementami metalowymi wykończonymi w kolorze złotym. Lampa posiada ozdobne szklane "bombki" wykończone w złocie, które odbijają światło dzięki czemu tworzą fantastyczny efekt nadający lampie niezwykłego wyglądu. Lampa idealnie nadaje się do nowoczesnych i eleganckich wnętrz.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 6-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 49 cm |
| Wysokość | 38 cm |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 