Mackenzie H95 lampa stojąca ogrodowa 1xLED/8W/IP54 antracyt 430561142
towar niedostępny
Opis
Lampa stojąca ogrodowa z wbudowanym źródłem światła LED. Wykonana z wysokiej jakości aluminium w kolorze antracytu. Dzięki klasie szczelność IP54 woda nie dostanie się do jej wnętrza. Nie współdziała z zewnętrznym ściemniaczem.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP54 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 8W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 800 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Szerokość | 16 cm |
| Wysokość | 95 cm |
| Waga | 1,6 kg |
| Kolor konstrukcji | antracyt |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | aluminium, tworzywo sztuczne |
| Uwagi | 5 lat gwarancji na diody LED |


by 