Magnet lampa sufitowa 2xGU10 + LED 5W CCT czarna ML1132
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa ze zintegrowanym źródłem światła LED oraz z dwoma reflektorkami z możliwością regulowania położenia źródła światła. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Lampa posiada możliwość zmiany barwy światła 3000K-4000K.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | pokój dzienny |
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka + LED |
| Typ trzonka żarówki | GU10 + LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Moc całkowita źródła światła LED | 5 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 550 lm |
| Barwa światła LED | 3000K - 4000K (regulacja zmiany barwy światła w lampie) |
| Szerokość | 50,4 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 3,1 cm |
| Wysokość | 5,5 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 8 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 6 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 