Magnum kinkiet 2xE14 złoty/biały 1125
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 2 punktowy ze szklanymi kloszami. Elementy metalowe wykończone w kolorze złotym. Kinkiet idealnie wkomponuje się zarówno w nowoczesne jak i klasyczne wnętrza nadając wnętrzu szyku i elegancji.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 22 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 13 cm |
| Wysokość | 44 cm |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 