Maia lampa sufitowa (z pilotem) 1xLED/26W czarna MX3481-1S-3BCT
towar niedostępny
Opis
Lampa przypominająca w konstrukcji ukwiecione gałęzie. Konstrukcja lampy wykończona w kolorze czarnym. Lekkości nadają jej kryształki i ramiona z kryształowymi kulkami.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 26 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak |
| Strumień świetlny | 3000 lm |
| Barwa światła LED | 3000K - 6000K (regulacja zmiany barwy z pilota) |
| Rozpiętość/średnica | 58 cm |
| Wysokość | 30 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | transparentny |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | stal, szkło |
| Lampa z pilotem | tak |


by 