Mains słupek ogrodowy z 2 wbudowanymi gniazdami (gniazdo typu F) + 1xLED/11W czarny 7202201012
towar niedostępny
Opis
Funkcjonalny słupek ogrodowy posiadający dwa gniazda elektryczne, które można wykorzystać do podłączenia dowolnego sprzętu ogrodowego. Gniazda zostały ukryte za uchylnymi drzwiczkami, co pozytywnie wpływa na wygląd lampy w momencie, w którym nie są one używane. Słupek w kolorze czarnym matowym. Całkowita moc przyłączeniowa - 3,5 kW. Dwa gniazda elektryczne z uziemieniem typu F (Schuko). Dodatkowo słupek posiada źródła światła LED. Słupek posiada przycisk dotykowy za pomocą którego można włączyć/wyłączyć światło LED. Możliwość sterowania słupkiem przy pomocy aplikacji Lutec Connect w telefonie (aplikacja dostępna w App Store i Google Play).
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 11 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 750 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Długość x szerokość | 8 cm x 8 cm |
| Wysokość | 36,7 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny matowy |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | aluminium, tworzywo sztuczne |


by 