Malta kinkiet (spot) 1x14W czarny LP-877/1W BK
towar niedostępny
Opis
Kinkiet ze szklanym białym kloszem i regulowanym położeniem źródła światła. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze białym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 8 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 17 cm |
| Wysokość | 8 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 