Malu lampa sufitowa 1xLED/37W czarno-złota MX3689-1L-3BGT
towar niedostępny
Opis
Czarno zlota lampa ledowa w kształcie zegara słonecznego. Doskonale oświetli pomieszczenia zarówno nowoczesne jak i lekko klasyczne. Nietypowa konstrukcja z poprzecznym ledem jest nie tylko ciekawa ale i stanowi ozodobę pomieszczenia. Lampa ma pilota którym można zmieniać ustawienia.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 37 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak |
| Strumień świetlny | 4300 lm |
| Barwa światła LED | 3000K - 6000K (regulacja zmiany barwy z pilota) |
| Rozpiętość/średnica | 55 cm |
| Wysokość | 16 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny/złoty |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, akryl |
| Lampa z pilotem | tak |


by 