Mane LED lampa sufitowa 1-punktowa 10W/3000K złota AZ2846
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 1 punktowa ze zintegrowanym źródłem światła LED. Oprawa wykończona w kolorze złotym. Prosta forma sprawia że idealnie pasuje do każdego wnętrza.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 10W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Kąt świecenia | 23 stopnie |
| Strumień świetlny | 850 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 8 cm |
| Wysokość | 8,2 cm |
| Waga | 0,4 kg |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 