Maq D50 plafon LED 40W CCT biały ML1663
towar niedostępny
Opis
Plafon ze zintegrowanym źródłem światła LED. Możliwość regulacji barwy światła w oprawie w zakresie 3000K (biała ciepła), 4000K (biała neutralna), 6500K (biała zimna), co umożliwia dopasowanie oświetlenia do różnych nastrojów i potrzeb użytkownika.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | korytarz |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP40 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 40 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 4300 lm |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Barwa światła LED | 3000K - 6000K (regulacja zmiany barwy światła w lampie) |
| Rozpiętość/średnica | 50 cm |
| Wysokość | 2,7 cm |
| Kształt | okrągły |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 