Marbelio kinkiet 3-punktowy chrom WL-6161-3 CH+SM
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 3 punktowy ze szklanymi kloszami w kształcie kuli. Elementy metalowe wykończone w chromie.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 28 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 24 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 22 cm |
| Wysokość | 19 cm |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Kolor klosza / abażura | dymiony |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 